Upamiętnienie ważnego wydarzenia w życiu
Mama i dziecko

W jaki sposób upamiętnić ważne wydarzenia w życiu?

Sposobem na upamiętnienie ważnych momentów w życiu jest wręczenie bliskiej osobie bransoletek z charmsami. Stylowe zawieszki mogą stać się symbolem pięknych chwil, samo patrzenie na nie przywołuje na myśl miłe wspomnienia. Biżuteria jest uniwersalnym pomysłem na prezent, można podarować ją dosłownie każdemu i to niezależnie od płci, wieku czy preferowanego stylu. Niepowtarzalny charakter bransoletki doceni każdy, szczególnie po umieszczeniu na zawieszce grawerunku, który uczyni ją jeszcze bardziej wyjątkową ozdobą. Możliwe jest stworzenie własnej oryginalnej bransoletki z dowolnymi charmsami. Do wyboru są różne wzory odzwierciedlające zainteresowania, uczucia, różne symbole, zwierzęta, pracę itd.

Niepozorne charmsy o wielu zastosowaniach, idealne na każdą okazję

Cenne chwile mogą zostać upamiętnione charmsami, wystarczy dobrać je do konkretnej okazji czy ważnego wydarzenia. Takie niepozorne dodatki do bransoletki marki Pandora sprawią, że upominek stanie się jeszcze cenniejszy w oczach obdarowanej. Przy wyborze charmsów warto mieć na uwadze dostosowanie ich nie tylko do okazji, ale też do osobistych upodobań i charakteru przyszłej użytkowniczki. Wybór jest ogromny: ukochanej można kupić zawieszkę w kształcie serca, młodej mamie charms w postaci srebrnego bucika, a ozdoba w kształcie samochodu idealnie sprawdzi się po otrzymaniu upragnionego prawa jazdy. Nie brakuje też typowo świątecznych charmsów, z okazji Walentynek czy nawet imiennych. Bogactwo i różnorodność asortymentu sprawia, że nie ma problemu ze znalezieniem idealnej ozdoby, która stanie się pamiątką ważnego wydarzenia z życia. Można przebierać w kształtach, wielkościach, kolorach. Z okazji urodzin warto sprezentować bliskiej osobie srebrny charms w kształcie urodzinowego tortu. Jak upamiętnić wielki dzień absolwentki? Pięknie wykonanym charmsem stworzonym właśnie z myślą o tej okazji w formie podręcznika, czapki absolwenta z chwostem i zwojem pergaminu.

Każda okazja jest dobra do sprezentowania zawieszki upamiętniającej ważne wydarzenia z życia

Halloween to również świetna okazja do wręczenia prezentu, wystarczy drobny upominek w postaci zawieszki przedstawiającej szkielet dziewczyny z serduszkami w miejscu oczu i nosa. Znajdzie się też coś z okazji urodzin, czyli charmsy w postaci świeczki urodzinowej 3D z płomieniem i grawerunkiem. Druhnie również można wręczyć upominek, będzie zachwycona zawieszką  w kształcie bogato zdobionego serca z napisem TAK. W celu wzmocnienia siostrzanych więzi można sprezentować zawieszkę w formie złączonych serc z wymownym napisem. Nie brakuje też charmsów, za pomocą których wyrazi się wdzięczność drugiej osobie. Za pomocą niepowtarzalnej biżuterii można wywołać szczery uśmiech zadowolenia u dosłownie każdego. Personalizowana bransoletka zawsze będzie trafionym prezentem. Możliwe jest dokładanie kolejnych charmsów na łańcuszek, które będą prezentować ważne wydarzenia czy przeróżne momenty w życiu. Zawieszki mogą symbolizować miłość, przyjaźń, marzenia, rodzinne więzi, osiągnięcia. Obdarowana osoba poczuje się wyjątkowa po otrzymaniu niezwykłej, personalizowanej biżuterii, która została zaprojektowana specjalnie z myślą o niej. Czasem trudno jest wyrazić uczucia słowami, dlatego warto wspomóc się pięknymi ozdobami.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.