Pawilon ogrodowy
Bajeczne wnętrza

Pawilon ogrodowy w sezonie – jak go wykorzystać?

Sezon ogrodowy w pełni! Jeśli jeszcze nie posiadasz swojego pawilonu ogrodowego – to znakomity moment, by o nim pomyśleć. Jak zastosować taki obiekt w przydomowym ogrodzie? Co zyskasz w trakcie użytkowania? O tym opowiemy Ci dzisiaj w naszym krótkim poradniku. Zapraszamy!

Pawilon ogrodowy – sprawdź, co potrafi!

W jakich sytuacjach przyda Ci się pawilon ogrodowy? Bez wątpienia, możemy ich wyliczyć bardzo wiele. Wystarczy, że tylko pomyślisz o wszystkich tych okolicznościach, w których żałowałeś, że nie masz zadaszonego obiektu. Pomyśl tylko, ile przyjęć przy grillu mogłoby się obyć bez przerywania w połowie z powodu deszczu!

Jak już wspomnieliśmy, pawilon ogrodowy wykorzystasz z powodzeniem w trakcie ogrodowych przyjęć towarzyskich. Jednak, rzecz jasna, nie tylko!

  • Możesz w obiekcie zaaranżować romantyczną altankę i co rano delektować się w jej zaciszu swoją ulubioną kawą, czytając czasopisma lub nawet przeglądając newsy w smartfonie.
  • Możesz w nim spożywać rodzinne obiady lub wyprawiać przyjęcia z udziałem sąsiadów, rodziny i przyjaciół.
  • Możesz także zaaranżować w nim pokoik do zabawy dla swoich dzieci.
  • Z powodzeniem przechowasz w nim także rowery całej rodziny.
  • Możesz go też wykorzystać do przechowywania węża ogrodowego, kosiarki oraz innych urządzeń i narzędzi ogrodniczych.

Jak kupić pawilon ogrodowy?

Zakup pawilonu ogrodowego nie musi być trudnym zadaniem. Wystarczy wejść na stronę dascompany.com/pawilony-ogrodowe i wybrać jeden spośród dostępnych obiektów przygotowanych przez specjalistów, lub… skomponować własne zamówienie wykorzystując w tym celu kreator zamówień.

To niezwykle proste narzędzie pozwoli Ci na zdefiniowanie parametrów, jakimi powinien charakteryzować się Twój pawilon ogrodowy. Jeśli zależy Ci na obiekcie sezonowym, możesz wybrać lżejszą konstrukcję i poszycie PE (polietylen). Jeżeli zaś chcesz użytkować go przez cały rok – wybierz poszycie PVC (polichlorek winylu) oraz konstrukcję składającą się z elementów o szerszych średnicach.

Możesz również polubić…