odkurzach z funkcją prania
Bajeczne wnętrza

Czy warto kupić Karcher z funkcją prania?

Oszczędność czasu, wygoda, efektywność i dokładność – to powody, dla których warto wybrać Karcher z funkcją prania. Sprawdź, czy to odkurzacz odpowiedni dla Ciebie!

Jak działa karcher z funkcją prania?

Odkurzacz najpierw rozprowadza na powierzchni wodę z środkiem piorącym, a następnie zasysa roztwór wraz z rozpuszczonym brudem i kurzem. Urządzenie jest proste w obsłudze, usuwa znacznie więcej zabrudzeń niż zwykły odkurzacz. Karcher z funkcją prania nadaje się nie tylko do prania dywanów, wykładzin i tapicerki, ale również do czyszczenia  podłóg twardych (płytek, paneli, parkietów lakierowanych). Urządzenie piorące karcher to mocny i skuteczny środek czyszczący, który czyści zarówno dywany, wykładziny i tapicerki, jak i podłogi twarde. Czyni to poprzez rozprowadzenie wody ze środkiem myjącym na powierzchni podłogi, a następnie zassanie jej wraz z rozpuszczonym brudem i kurzem. Karcher jest łatwy w użyciu, usuwa znacznie więcej zanieczyszczeń niż zwykłe odkurzacze.

Odkurzacz piorący  4 w 1!

Odkurzacz piorący Karcher spełnia aż 4 funkcje:

  1. Odkurzanie na sucho – Karchera z funkcją prania można używać jako normalnego odkurzacza. Odkurzanie na sucho przed praniem powierzchni pomoże Ci uzyskać lepszy efekt sprzątania.
  2. Pranie – funkcja prania pozwala na dokładniejsze czyszczenie powierzchni i usuwa nieprzyjemne zapachy.
  3. Za pomocą Karchera z funkcją prania możesz usunąć płynne zabrudzenia, takie jak rozlana kawa czy błoto wniesione na butach w deszczowe dni.
  4. Pielęgnacja czyszczonej powierzchni to kolejna zaleta odkurzacza Karcher. Dzięki środkowi do pielęgnacji, rozprowadzonemu za pomocą odkurzacza, Twoje dywany, meble tapicerowane, i wykładzina będzie dłużej zachwycała wyglądem.

Będzie Ci służyć latami

Produkty marki Karcher będą długo dbały o Twój dom. Są solidnie zbudowane z wysokiej jakości części. Każdy produkt jest objęty gwarancją. Co więcej, Karcher jest łatwy w naprawie, wystarczy oddać urządzenie do serwisu. Części wymienne do urządzenia są łatwo dostępne. Karcher to firma, której celem jest dostarczanie najlepszych produktów dla Twojego domu i rodziny. Ta dedykacja zaczyna się od ich solidnej, dobrze zbudowanej konstrukcji, która będzie służyć Twoim potrzebom przez lata, ponieważ jest wyposażona w wysokiej jakości części, w tym obszerną gwarancję i łatwo naprawialne jednostki. Jeśli coś pójdzie nie tak pomiędzy wizytami serwisowymi lub jeśli wymagana jest większa funkcjonalność jednego z wielu urządzeń Karcher, części zamienne są zawsze dostępne, więc nie ma powodów do zmartwień!

Dla kogo?

Karcher z funkcją prania przyda się każdemu, ale urządzenie najbardziej jest polecane alergikom, którzy szczególnie muszą się troszczyć o czystość w swoim domu; opiekunom zwierząt, które przynoszą do domu zabrudzenia czy zabieganym, bo  sprzątanie z Karcherem z funkcją prania jest dużo szybsze i mniej pracochłonne.

Zyskaj czas dla siebie,  wygodę sprzątania i widoczny efekt czystości – wybierz Karcher.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.