Herbata ze sklepu z herbatami
Zdrowie

Co można kupić w sklepie z herbatą?

Szukasz prezentu dla kogoś bliskiego? Zamiast przeglądać w niepokoju strony z podpowiedziami najlepszych prezentów, rozwiązaniem może okazać się Twój ulubiony sklep z herbatą! Podpowiadamy, które z dostępnych tam produktów mogą okazać się dobrym prezentem dla kogoś bliskiego.

Gotowy zestaw herbaciany

Możesz wybrać się do jednego ze sklepów stacjonarnych lub wybrać jakiś w Internecie. Komponują je specjaliści, więc masz pewność, że nie są to produkty dobrane przypadkowo. Co ważne, takie zestawy są zwykle pięknie zapakowane i gotowe do podarowania. 

Komplet zaparzaczy

Elegancki zaparzacz do herbaty to coś, z czego z pewnością ucieszy się każdy miłośnik herbat liściastych. Sklep z herbatą zwykle dysponuje różnymi rodzajami takich dodatków. Możesz wybrać zaparzacz uniwersalny, minimalistyczny i elegancki lub z tematycznym motywem, dopasowanym do okazji.

Rzadki specjał herbaciany

Są takie herbaty, których nie pije się na co dzień. To drogie specjały, niezwykle rzadkie herbaty, rarytasy dla koneserów. Taki prezent to gratka dla każdego “herbaciarza”! Może to być kosteczka JAPAN GOISHICHA, czy kilka gramów JAPAN GYOKURO TOHEI. Przewiązane wstążeczką będą wyjątkowym upominkiem! Sklep z herbatą jest idealnym miejscem do takich zakupów.

“Herbata – nie herbata”

Miłośnicy herbat są zwykle otwarci na nowe smaki i rozszerzanie horyzontów! Poza herbatą do paczki prezentowej warto dorzucić im na przykład Lapacho, Honeybush, Yerba Mate, Rooibos lub zioła, które nie są herbatami, choć ich napar nieco je przypomina. Są niezwykle zdrowe i będą miłą odmianą dla codziennej ”Camelli sinensis”, a każdy sklep z herbatą będzie miał je na stanie. 

Yerbomos i inne akcesoria

Sklep z herbatą jest miejscem, w którym znajdziesz również inne akcesoria niż te do parzenia herbaty. Jeśli znamy ulubiony gatunek herbaty osoby, którą chcemy obdarować, warto dokupić jej odpowiednie akcesoria: czarki, czajniczki, gaiwany, chado i chasen do matchy lub na przykład akcesoria do yerba mate – kalebasy, bombille, czy bardzo modny ostatnio – yerbomos.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.