Mama i dziecko

Basen stelażowy – idealny dla całej rodziny

Basen we własnym ogrodzie to ogromne udogodnienie i doskonały sposób na relaks w upalne dni letnie. Z uroków kąpieli chętnie korzystają wszyscy domownicy – zarówno dzieci, jak i dorośli. Jedną z najpopularniejszych opcji w tym zakresie są baseny stelażowe.

Basen stelażowy – inwestycja na długie lata

W sklepie S-MUMO dostępne są trzy rodzaje basenów ogrodowych: dmuchane, rozporowe oraz stelażowe. Te ostatnie w porównaniu z pozostałymi odznaczają się największą trwałością. Podstawę konstrukcji takiego basenu stanowi metalowy stelaż, który stabilizuje cały zbiornik. Sprawia, że ścianki basenu są odpowiednio napięte – dodatkowo usztywniają się one pod wpływem wody. Klienci wspomnianego powyżej sklepu są zgodni co do tego, że najbardziej opłaca się postawić na wysokiej jakości basen stelażowy – promocja u sprzedawcy to znakomita okazja, aby kupić go taniej. Znane firmy specjalizujące się w produkcji basenów ogrodowych wykonują je wyłącznie z wysokogatunkowych materiałów o świetnych parametrach użytkowych.

Basen stelażowy – dlaczego warto?

Na basen stelażowy warto zdecydować się z paru powodów. Przede wszystkim jest to ważny element ogrodowej infrastruktury zapewniającej idealne warunki do odpoczynku na prywatnej posesji. Pomimo że ze wszystkich typów basenów ogrodowych modele stelażowe są najdroższe, to i tak koszt zakupu jest nieporównywalnie niższy niż w przypadku budowy tradycyjnego basenu murowanego. Dzięki temu znacznie więcej osób jest w stanie spełnić marzenie o posiadanie basenu w swoim ogrodzie – nie jest to już luksus zarezerwowany jedynie dla wybranych.

Basen stelażowy – o czym pamiętać?

 Kupując basen stelażowy, nie wolno zapomnieć o zaopatrzeniu się w rozmaite akcesoria umożliwiające utrzymanie wody w zbiorniku w należytej czystości. Bezpieczeństwo to absolutna podstawa podczas kąpieli i o nie należy zadbać w pierwszej kolejności. Pompa filtrująca, chemia basenowa oraz zestaw czyszczący to „must have” każdego właściciela basenu ogrodowego. Ponadto przydają się też drabinka oraz pokrywa.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.