Rodzina spędza czas w basenie stelażowym.
Bajeczne wnętrza

Basen stelażowy – idealny dla całej rodziny

Basen we własnym ogrodzie to ogromne udogodnienie i doskonały sposób na relaks w upalne dni letnie. Z uroków kąpieli chętnie korzystają wszyscy domownicy – zarówno dzieci, jak i dorośli. Jedną z najpopularniejszych opcji w tym zakresie są baseny stelażowe.

Basen stelażowy – inwestycja na długie lata

W sklepie S-MUMO dostępne są trzy rodzaje basenów ogrodowych: dmuchane, rozporowe oraz stelażowe. Te ostatnie w porównaniu z pozostałymi odznaczają się największą trwałością. Podstawę konstrukcji takiego basenu stanowi metalowy stelaż, który stabilizuje cały zbiornik. Sprawia, że ścianki basenu są odpowiednio napięte – dodatkowo usztywniają się one pod wpływem wody. Klienci wspomnianego powyżej sklepu są zgodni co do tego, że najbardziej opłaca się postawić na wysokiej jakości basen stelażowy – promocja u sprzedawcy to znakomita okazja, aby kupić go taniej. Znane firmy specjalizujące się w produkcji basenów ogrodowych wykonują je wyłącznie z wysokogatunkowych materiałów o świetnych parametrach użytkowych.

Basen stelażowy – dlaczego warto?

 Na basen stelażowy warto zdecydować się z paru powodów. Przede wszystkim jest to ważny element ogrodowej infrastruktury zapewniającej idealne warunki do odpoczynku na prywatnej posesji. Pomimo że ze wszystkich typów basenów ogrodowych modele stelażowe są najdroższe, to i tak koszt zakupu jest nieporównywalnie niższy niż w przypadku budowy tradycyjnego basenu murowanego. Dzięki temu znacznie więcej osób jest w stanie spełnić marzenie o posiadanie basenu w swoim ogrodzie – nie jest to już luksus zarezerwowany jedynie dla wybranych.

Basen stelażowy – o czym pamiętać?

 Kupując basen stelażowy, nie wolno zapomnieć o zaopatrzeniu się w rozmaite akcesoria umożliwiające utrzymanie wody w zbiorniku w należytej czystości. Bezpieczeństwo to absolutna podstawa podczas kąpieli i o nie należy zadbać w pierwszej kolejności. Pompa filtrująca, chemia basenowa oraz zestaw czyszczący to „must have” każdego właściciela basenu ogrodowego. Ponadto przydają się też drabinka oraz pokrywa.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.